ma profanos kapoioi apo to sumvoylio tha kanoun diakopes ton aygoysto, h theloyn na pane sto river party. kai allaxan hmeromhnia. opws sthn goyroynochara toy dekemvrh. PARAITHTHEITE
ΜΕΧΡΙ ΑΘΗΝΑ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ, ΤΟ ΜΠΑΜ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΥ ΣΚΑΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΙΑ ΕΙΧΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Ο ΧΟΡΟΣ. ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ. ΣΚΑΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΑΣ ΕΝΤΑΤΑΛΜΕΝΑ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ. ΚΙ ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙΣΕΤΕ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ. ΜΠΟΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜ.
6 Σχόλια
Πάρα πολύ ωραία. Το σκεφτήκατε επιτέλους να μην τον κάνετε τις ημέρες του river party. Καιρός ήταν
ΑπάντησηΔιαγραφήMήπως έπρεπε να αφήσετε την ημερομηνία όπως ήταν? Αρχες Αυγούστου? Ιούλιο λείπουν πολοί σε διακοπές
ΑπάντησηΔιαγραφήma profanos kapoioi apo to sumvoylio tha kanoun diakopes ton aygoysto, h theloyn na pane sto river party. kai allaxan hmeromhnia. opws sthn goyroynochara toy dekemvrh. PARAITHTHEITE
ΑπάντησηΔιαγραφήxoris tragoudisti? tragoudistria? e ma mi perimenete kosmo. ase pou to kanete ioulio. augousto den eprepe?
ΑπάντησηΔιαγραφήΠολύ σωστά κάνετε και πραγματοποιείτε τον Ιούλιο, όπως γινόταν και χρόνια πριν. ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ
ΑπάντησηΔιαγραφήΜΕΧΡΙ ΑΘΗΝΑ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ, ΤΟ ΜΠΑΜ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΥ ΣΚΑΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΙΑ ΕΙΧΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Ο ΧΟΡΟΣ. ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ. ΣΚΑΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΑΣ ΕΝΤΑΤΑΛΜΕΝΑ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ. ΚΙ ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙΣΕΤΕ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ. ΜΠΟΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜ.
ΑπάντησηΔιαγραφή